Kurumsal

Hakkımızda

2006 yılında faaliyetlere başlayan CNR BELEDİYE HİZMET ARAÇLARI VE ARAÇ ÜSTÜ EKİPMANLARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 

25.000 m2 arazi üzerinde 15.000 m2 kapalı alan , 10.000 m2 açık alan olmak üzere 100 kişilik deneyimli ekibiyle hizmet vermektedir.

Kamu ve Özel Sektörlerin ihtiyacı olan merdivenli itfaiye araçları 12 metreden 32 metre yüksekliğe kadar çalışma yüksekliklerinde, itfaiye arazözleri ise portatif merdivenli olarak üretilmektedir.

İtfaiye araçlarımızın üretimi siparişe dayalı olup su tankı, pompa kapasitesi ve donanımı müşterinin ihtiyacı ve talepleri doğrultusunda belirlenip üretilmektedir. Bu konuda uzman ekibimiz sayesinde kullanıcıya en doğru üst yapı çözümü önerilmektedir.

Temizleme araçları kategorisinde; Kombine kanal açma, basınçlı kanal açma aracı (Kuka) ve Vidanjör aracı olmak üzere üç ürünü kapsamaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ekipmanlarımız farklı pompa ve farklı tank kapasitelerinde üretilmektedir.

Kamu ve özel sektörün yoğunlukla ihtiyacı olan Çöp toplama araçlarımız hidrolik sıkıştırmalı olup, 4 m3 kapasiteden 22 m3 kapasiteye kadar manuel ve otomatik kullanım olanağı sağlayan, diğer bir çok opsiyonları içeren özelliklerde üretilmektedir.

Firmamız Ayrıca; kurtarma araçları, acil müdahale araçları, sivil savunma araçları ve tanker (Su,akaryakıt, kimyevi madde nakil işleri v.b.) imalatı yapmaktadır.

Çınar İtfaiye; Kendi sektöründe kaynaklarını en etkin biçimde kullanarak ve kaliteli ürünler geliştirerek müşteri memnuniyetine odaklı bir kurum olmayı hedeflemektedir.

Çınar İtfaiye; Kamu ve özel sektör alanında yaptığımız tüm hizmetlerimizde teknik ve eğitimli personelimiz ile müşteri memnuniyetini, kalitemizi ön planda tutarak sürekli iyileşme çerçevesinde sektörümüzde Türkiye ve dünyanın öncü kuruluşları arasında olmayı amaç edindik.

Ülkemizin dört bir yanında hizmet veren araçlarımız dışında, firma olarak ihracatın firmamızın ve sektörün gelişmesi amacıyla kaçınılmaz bir parçası olduğuna inanıyoruz. Yıllardır yurt dışından almış olduğumuz ekipmanları bugün yerli işçi, mühendis ve malzemelerle ülkemizde üretmekteyiz. Araçlarımız; ülkemizin yanında yurt dışı pazarlara da ihraç edilmektedir. Halen 35 ülkeye devam eden ihracatlarımızın sayısını artırmak için sürekli bir çalışma içindeyiz. Firmamız, verimli ve etkin iş anlayışıyla başarısına başarı katmaya ve büyümeye devam ederek sektöründe hak ettiği yere ulaşacaktır.